Objednávka pečení

KAM si nás můžete objednat

*na OBĚD K VÁM DO PRÁCE

....stačí 10 (nebo více) zájemců o palačinku a přijedeme je upéct k Vám do firmy nebo na úřad ....potřebujeme jen malou kuchyňku, kde je připojení na 220V

Nechte přijít "horu k Mohamedovi" a DOPŘEJTE SI čerstvě upečené palačinky V POHODLÍ VAŠÍ FIRMY nebo KANCELÁŘE.


....dále si nás můžete objednat

*na FESTIVALY

*na FIREMNÍ AKCE

*na DĚTSKÉ NAROZENINOVÉ PÁRTY

*na RODINNÉ OSLAVY

*na LOUČENÍ SE SVOBODOU

*na SVATBYJAK to funguje

OBJEDNÁVÁNÍ PALAČINEK

Při objednávání palačinek pro menší skupiny /od 10 do 20 palačinek/ je to podobné, jako když si objednáváte pizzu.... nějaká dobrá duše sepíše, kdo jakou palačinku chce, objednávku nám předá a my Vám palačinky přifrčíme upéct tam, kde na nás Vaše hladová bříška budou čekat. 

ANEBO k Vám vezmeme od všech dobrot po rendlíčku a každý si vybere až na místě.


MINIMUM OBJEDNÁVANÝCH PALAČINEK

Minimum objednávaných palačinek je 10 kusů pro sladké a 15 kusů pro slané. Objednání menšího množství je možné po předchozí domluvě.


KOMBINOVÁNÍ SLADKÉ - SLANÉ

Když Vás bude třicet a víc palačinkomilců, pak kombinujte sladké se slanými jak Vám libo. Když Vás bude jen pár, pak narovinu - bude pro nás pohodovější, když se na pečení v jednom dni všichni domluvíte buď na sladkých nebo na slaných. Ale vše je o domluvě, tak radši "zvedněte sluchátko" a domluvíme se tak, aby byla spokojenost na obou stranách.


CO OD VÁS BUDEME NA MÍSTĚ PEČENÍ POTŘEBOVAT

Jsme zvyklí i na "bojové podmínky", takže jediné, co od Vás budeme potřebovat bezpodmínečně, je připojení na 220V a dostatečně silný jistič. Příjemný bonus bude, když pro nás budete mít i malou kuchyňku /nebo aspoň stůl, pitnou vodu a přístřešek/, ale jestli tím nedisponujete, nevadí, zvládneme to i bez bonusu.


KDY PEČEME

Pečeme ve všední dny i ve svátky, kdykoliv přes den i večer.


JAK DLOUHO PEČENÍ TRVÁ

Doba pečení je přiměřená počtu palačinek - minimum je 15 palačinek za hodinu, maximum je 50 palačinek za hodinu. Pokud byste objednali menší množství palačinek, které byste chtěli péct průběžně během celého dne nebo jeho části, pak účtujeme 100,- Kč za každou hodinu, kterou s Vámi strávíme navíc. Příklad: objednáte 30 palačinek a budete je chtít péct průběžně během odpoledne /od 13 do 19 hod./ - 30 palačinek běžně pečeme maximálně 2 hodiny, tzn. že budeme se zákazníkem 4 hodiny navíc = 400,- Kč k ceně palačinek. U dětských a rodinných oslav a při objednávce nad 80 ks palačinek tento poplatek redukujeme, případně neúčtujeme vůbec. 


KOLIK to stojí

Na festivalech, jarmarcích apod. platí aktuální ceníkové ceny. Pokud nám není účtován poplatek za možnost pečení nebo jen v symbolické výši, věnujeme organizačnímu týmu poukázky na palačinky zdarma nebo za sníženou cenu.

Při pečení palačinek k obědu ve firmě nebo na úřadu platí ceníkové ceny a pokud je objednáno najednou alespoň 15 palačinek, pak si pro sebe může každý palačinkomilec objednat druhou palačinku za zhruba poloviční cenu /sladkou palačinku za 40,- Kč a slanou za 50,- Kč/.

Když pečeme na dětských nebo rodinných oslavách, ceny jsou následující:

SLADKÉ palačinky: prvních 10 ks - 70,- Kč/ks, 11. až 20. palačinka - 60,- Kč/ks a od 21. palačinky - 50,- Kč/ks

 SLANÉ palačinky: prvních 15 ks - 80,- Kč/ks, 16. až 30. palačinka - 70,- Kč/ks a od 31. palačinky - 60,- Kč/ks 

CESTA dopravy do vzdálenosti 5 km od našeho výchozího bodu je v ceně pečení. Při větší vzdálenosti účtujeme 8,- Kč/km.

Ještě jsme na něco zapomněli nebo jsme to napsali nejasně? Tak nás vytočte /776 660 853/ a vysvětlíme si to.


VOLEJTE

+420 776 660 853 // Lea Kratochvílová


PIŠTE

leaska.cz@seznam.cz