Objednávka pečení

KAM si nás můžete objednat

*na OBĚD K VÁM DO PRÁCE

....stačí 10 (nebo více) zájemců o palačinku a přijedeme je upéct k Vám do firmy nebo na úřad ....potřebujeme jen malou kuchyňku, kde je připojení na 220V ....nechte přijít "horu k Mohamedovi" a DOPŘEJTE SI ČERSTVĚ UPEČENÉ PALAČINKY V POHODLÍ VAŠÍ KANCELÁŘE


*na FESTIVALY

*na FIREMNÍ AKCE

*na DĚTSKÉ NAROZENINOVÉ PÁRTY

*na RODINNÉ OSLAVY

*na SVATBY apod.JAK to funguje

OBJEDNÁVÁNÍ PALAČINEK

Při objednávání palačinek pro menší skupiny /od 10 do 20 palačinek/ je to podobné jako když si objednáváte pizzu.... nějaká dobrá duše dá dohromady přehled, kdo jakou palačinku chce, informace nám předá a my je přifrčíme upéct tam, kde uslyšíme Vaše kručení v břiše. Ideální je domluvit se 1-2 dny předem, případně s větším předstihem, abychom si mohli rezervovat termín přímo pro Vás.

Pokud si chcete objednat pečení palačinek pro větší množství lidí, pak se s námi můžete domluvit obdobně jako pro výše zmíněnou menší skupinu, nebo k Vám vezmeme od všech dobrot po rendlíčku a každý si vybere až na místě.


MINIMUM OBJEDNÁVANÝCH PALAČINEK

Minimum objednávaných palačinek s možností výběru ze všech náplní je 10 kusů pro sladké a 15 kusů pro slané. Objednání menšího množství je možné po předchozí domluvě.


KOMBINOVÁNÍ SLADKÉ - SLANÉ

- viz MINIMUM OBJEDNÁVANÝCH PALAČINEK


CO OD VÁS BUDEME NA MÍSTĚ PEČENÍ POTŘEBOVAT

Jsme zvyklí i na "bojové podmínky", takže jediné, co od Vás budeme potřebovat bezpodmínečně, je připojení na 220V a dostatečně silný jistič. Příjemný bonus bude, když pro nás budete mít i malou kuchyňku /nebo aspoň stůl, pitnou vodu a přístřešek/, ale jestli tím nedisponujete, nevadí, zvládneme to i bez bonusu.


KDY PEČEME

Pečeme ve všední dny i ve svátky, kdykoliv přes den i večer.


JAK DLOUHO PEČENÍ TRVÁ

Doba pečení je přiměřená počtu palačinek - minimum je 15 palačinek za hodinu, maximum je 50 palačinek za hodinu. Pokud byste objednali menší množství palačinek, které byste chtěli péct průběžně během celého dne nebo jeho části, pak účtujeme 100,- Kč za každou hodinu, kterou s Vámi strávíme navíc. Příklad: objednáte 30 palačinek a budete je chtít péct průběžně během odpoledne /od 13 do 19 hod./ - 30 palačinek běžně pečeme maximálně 2 hodiny, tzn. že budeme se zákazníkem 4 hodiny navíc = 400,- Kč k ceně palačinek. U dětských a rodinných oslav a při objednávce nad 80 ks palačinek tento poplatek redukujeme, případně neúčtujeme vůbec. 


KOLIK to stojí

Na festivalech, jarmarcích apod. platí aktuální ceníkové ceny. Pokud nám není účtován poplatek za možnost pečení nebo jen v symbolické výši, věnujeme organizačnímu týmu poukázky na palačinky zdarma nebo za sníženou cenu.

Při pečení palačinek k obědu ve firmě nebo na úřadu platí ceníkové ceny a pokud je objednáno najednou alespoň 15 palačinek, pak si pro sebe může každý palačinkomilec objednat druhou palačinku za zhruba poloviční cenu /sladkou palačinku za 40,- Kč a slanou za 50,- Kč/.

Když pečeme na dětských nebo rodinných oslavách, ceny jsou následující:

SLADKÉ palačinky: prvních 10 ks - 70,- Kč/ks, 11. až 20. palačinka - 60,- Kč/ks a od 21. palačinky - 50,- Kč/ks

 SLANÉ palačinky: prvních 15 ks - 80,- Kč/ks, 16. až 30. palačinka - 70,- Kč/ks a od 31. palačinky - 60,- Kč/ks 

CESTA je do vzdálenosti 5 km od našeho výchozího bodu v ceně pečení. Při větší vzdálenosti účtujeme 8,- Kč/km.

Ještě jsme na něco zapomněli nebo jsme to napsali nejasně? Tak nás vytočte /776 660 853/ a vysvětlíme si to.


ZAVOLEJTE nám

+420 776 660 853 // Lea Nerudová


NAPIŠTE nám

lea.nerudova@seznam.cz