Objednávka pečení

KAM si nás můžete objednat

* na FESTIVALY
* na FIREMNÍ AKCE
* na RODINNÉ OSLAVY
* na DĚTSKÉ NAROZENINOVÉ PÁRTY
* na LOUČENÍ SE SVOBODOU
* na SVATBY 


JAK to funguje

OBJEDNÁVÁNÍ PALAČINEK

Při objednávání palačinek pro menší skupiny /od 24 palačinek/ je to podobné, jako když si objednáváte pizzu, jen my potřebujeme objednávku předem - min. 24 hod.

♥ nějaká dobrá duše sepíše, kdo jakou palačinku chce, objednávku nám odešle a my Vám palačinky přifrčíme upéct tam, kde na nás Vaše hladová bříška budou čekat

ANEBO

♥ k Vám přivezeme od všech dobrot po rendlíčku a každý si vybere až na místě


MINIMUM OBJEDNÁVANÝCH PALAČINEK

Minimum objednávaných palačinek je 24 kusů pro sladké i pro slané. Objednání menšího množství je možné pouze po předchozí domluvě.


KOMBINOVÁNÍ SLADKÉ - SLANÉ

Narovinu - bude pro nás pohodovější, když se na pečení v jednom dni všichni domluvíte buď na sladkých nebo na slaných. Ale vše je o domluvě, tak radši "zvedněte sluchátko" a domluvíme se tak, aby byla spokojenost na obou stranách.


CO OD VÁS BUDEME NA MÍSTĚ PEČENÍ POTŘEBOVAT

Jsme zvyklí i na "bojové podmínky", takže jediné, co od Vás budeme potřebovat bezpodmínečně, je připojení na 220V a dostatečně silný jistič. Příjemný bonus bude, když pro nás budete mít i malou kuchyňku /nebo aspoň stůl, pitnou vodu a přístřešek/, ale jestli tím nedisponujete, nevadí, zvládneme to i bez bonusu.


KDY PEČEME

Pečeme ve všední dny i ve svátky ~ přes den i večer.


JAK DLOUHO PEČENÍ TRVÁ

Doba pečení je přiměřená počtu palačinek - minimum je 15 palačinek za hodinu, maximum je 50 palačinek za hodinu. Pokud byste objednali např. 30 palačinek, které byste chtěli péct průběžně během dne, pak účtujeme 100,- Kč za každou hodinu, kterou s Vámi strávíme navíc.

Příklad: objednáte 30 palačinek a budete je chtít péct průběžně během odpoledne /od 13 do 19 hod./ - 30 palačinek běžně pečeme maximálně 2 hodiny, tzn. že budeme se zákazníkem 4 hodiny navíc, tzn. že budeme účtovat 400,- Kč navíc k ceně palačinek. U dětských a rodinných oslav a při objednávce nad 80 ks palačinek tento poplatek redukujeme, případně neúčtujeme vůbec. 


KOLIK to stojí

Na festivalech, jarmarcích apod. platí aktuální ceníkové ceny. Pokud nám není účtován poplatek za možnost pečení nebo jen v symbolické výši, věnujeme organizačnímu týmu poukázky na palačinky zdarma nebo za sníženou cenu.

♥ pro velké rodinné oslavy a svatby jsou ceny individuální ♥

CESTA dopravy do vzdálenosti 5 km od našeho výchozího bodu je v ceně pečení. Při větší vzdálenosti účtujeme 13,- Kč/km.

Ještě jsme na něco zapomněli nebo jsme to napsali nejasně? TAK NÁS VYTOČTE 😄 /776 660 853/ a vysvětlíme si to.


VOLEJTE

+420 776 660 853 // Lea Kratochvílová


PIŠTE

leaska.cz@seznam.cz

!!! odesláním zprávy na tento e-mail souhlasíte s těmito GDPR !!!Kde pečeme:

 rodinné OSLAVY

 firemní AKCE

 FESTIVALY

 SVATBY

 DĚTSKÉ párty


BOŽSKÉ

PALAČINKY

VOLEJTE

+420 776 660 853 // Lea Kratochvílová

PIŠTE

leaska.cz@seznam.cz - !!! odesláním zprávy na tento e-mail souhlasíte s těmito GDPR !!!

Otevírací doba

Vrátili jsme se k pečení "v terénu" ~ přijíždíme všude tam, kde si lidé chtějí pochutnat na poctivých sladkých nebo slaných čerstvě upečených palačinkách.

Neváhejte a OBJEDNEJTE SI NÁS ~ rádi přijedeme PÉCT PŘÍMO K VÁM.... a věříme, že budete na ty naše dobroty dloooouho rádi vzpomínat ♥

 

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!