Objednávka pečení

KAM si nás můžete objednat

* na FIREMNÍ AKCE A VEČÍRKY

* na RODINNÉ OSLAVY

* na DĚTSKÉ NAROZENINOVÉ PÁRTY

* na SVATBYJAK to funguje

OBJEDNÁVÁNÍ PALAČINEK

Při objednávání palačinek pro menší skupiny /od 24 palačinek/ je to podobné, jako když si objednáváte pizzu, jen s tím rozdílem, že potřebujeme objednávku zadat min. 24 hod. předem.

♥ nějaká dobrá duše sepíše, kdo jakou palačinku chce, objednávku nám odešle a my vám palačinky přifrčíme upéct tam, kde na nás budou vaše hladová bříška čekat

anebo

♥ přivezeme k vám od všech dobrot po rendlíčku a každý si vybere až na místě

MINIMUM OBJEDNÁVANÝCH PALAČINEK

Minimum objednávaných palačinek je 24 kusů pro sladké i pro slané. Objednání menšího množství je možné pouze výjimečně a po předchozí domluvě.

KOMBINOVÁNÍ SLADKÉ - SLANÉ

Narovinu - bude pro nás pohodovější, když se na pečení v jednom dni všichni domluvíte buď na sladkých nebo na slaných. Ale vše je o domluvě, tak radši "zvedněte sluchátko" a domluvíme se tak, aby byla spokojenost na obou stranách.

CO OD VÁS BUDEME NA MÍSTĚ PEČENÍ POTŘEBOVAT

Jsme zvyklí i na "bojové podmínky", ale co od Vás budeme potřebovat bezpodmínečně, je připojení na 220 V a dostatečně silný jistič nebo dva okruhy (to se domluvíme podle požadavku na množství a rychlost pečení palačinek). Příjemný bonus bude, když pro nás budete mít i malou kuchyňku, ale jestli jí nedisponujete, nevadí, zvládneme péct i v prázdné místnosti nebo na širší chodbě s přijatelnou teplotou. Jediné, přes co "s námi vlak nejede", je prašné nebo hygienicky nevhodné prostředí a hluk.

KDY PEČEME

Pečeme ve všední dny i ve svátky ~ přes den i večer /v ranních hodinách jen pro Martina Hofmanna a Elišku Balzerovou.... jinak jen po veeeelkém přemlouvání :-D/.

JAK DLOUHO PEČENÍ TRVÁ

Doba pečení je přiměřená počtu palačinek - minimum je 15 palačinek za hodinu, maximum je 50 palačinek za hodinu. Pokud byste objednali např. 30 palačinek, které byste chtěli péct průběžně během dne, pak účtujeme 200,- Kč za každou hodinu, kterou s Vámi strávíme navíc.

Příklad: objednáte 30 palačinek a budete je chtít péct průběžně během odpoledne /od 13 do 17 hod./ - 30 palačinek běžně pečeme maximálně 2 hodiny, tzn. že budeme se zákazníkem 2 hodiny navíc, tzn. že budeme účtovat 400,- Kč navíc k ceně palačinek. U dětských a rodinných oslav a při objednávce nad 80 ks palačinek tento poplatek redukujeme, případně neúčtujeme vůbec. 

KOLIK to stojí

Na veřejných akcích platí aktuální ceníkové ceny. Pokud nám na některých akcích není účtován poplatek za možnost pečení nebo jen v symbolické výši, věnujeme organizačnímu týmu poukázky na palačinky zdarma nebo za sníženou cenu.

♥ pro rodinné oslavy a svatby jsou ceny individuální 

CESTA - cena dopravy do vzdálenosti 5 km od našeho výchozího bodu je v ceně pečení. Při větší vzdálenosti účtujeme 13,- Kč/km.

Ještě jsme na něco zapomněli nebo jsme to napsali nejasně? TAK NÁS VYTOČTE 😄 /776 660 853/ a vysvětlíme si to.

směle VOLEJTE

+420 776 660 853 // Lea Kratochvílová

v klidu PIŠTE

leaska.cz@seznam.cz

!!! odesláním zprávy na tento e-mail souhlasíte s těmito GDPR !!!


KDE PEČEME

~ firemní VEČÍRKY A AKCE

~ rodinné OSLAVY

~ SVATBY

~ DĚTSKÉ narozeninové párty


VOLEJTE

+420 776 660 853 // Lea Kratochvílová

PIŠTE

leaska.cz@seznam.cz - !!! odesláním zprávy na tento e-mail souhlasíte s těmito GDPR !!!

RÁDI ZA VÁMI PŘIJEDEME

Jezdíme za vámi tam, kde si chcete pochutnat na poctivých sladkých nebo slaných čerstvě upečených palačinkách.

Neváhejte a OBJEDNEJTE SI NÁS ~ věříme, že budete na ty naše dobroty dloooouho rádi vzpomínat ♥

 

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!